
Acer Cb315-4h Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Purple Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | PURPLE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | CB315-4H |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
Acer Cb315-4h Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Purple Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | PURPLE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | CB315-4H |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | PURPLE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | CB315-4H |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |









