
Acer N24q14 Intel Core I5 - 12th Generation - Evo Platform 16 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | NXJDJAA001503102267600 |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation - Evo Platform |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N24Q14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
Original: $374.99
-65%$374.99
$131.25Acer N24q14 Intel Core I5 - 12th Generation - Evo Platform 16 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | NXJDJAA001503102267600 |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation - Evo Platform |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N24Q14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | NXJDJAA001503102267600 |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation - Evo Platform |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N24Q14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |









