
Acer Chromebook 315 Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | CHROMEBOOK 315 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | NA |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
Original: $189.99
-65%$189.99
$66.50Acer Chromebook 315 Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | CHROMEBOOK 315 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | NA |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | CHROMEBOOK 315 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | NA |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |









