
Acer N17q3 Intel Celeron 2 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | N17Q3 |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | NXATDAA001228028997611 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | ACER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| CASE / BAG |
Original: $54.99
-65%$54.99
$19.25Acer N17q3 Intel Celeron 2 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | N17Q3 |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | NXATDAA001228028997611 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | ACER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | N17Q3 |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | NXATDAA001228028997611 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | ACER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| CASE / BAG |









