
Asus B1402cg Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | T3NXCV06821211B |
| Manufacturer | ASUS |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | B1402CG |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Asus B1402cg Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | T3NXCV06821211B |
| Manufacturer | ASUS |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | B1402CG |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | T3NXCV06821211B |
| Manufacturer | ASUS |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | B1402CG |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |





