Asus Fa506n Amd Ryzen 7 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | SANRCX03B421423 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | FA506N |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Asus Fa506n Amd Ryzen 7 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | SANRCX03B421423 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | FA506N |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | SANRCX03B421423 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | FA506N |
Condition
Excellent, pre-owned condition






