Asus Q552u Intel Core I7 - 8th Generation 12 Gb 500 Gb Black Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Model Number | Q552U |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | F9NOCX288121398 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |
Asus Q552u Intel Core I7 - 8th Generation 12 Gb 500 Gb Black Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Model Number | Q552U |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | F9NOCX288121398 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Model Number | Q552U |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | F9NOCX288121398 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |






