
Asus X1404v Intel Core I3 - 12th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | T6N0PX00R84825H |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | X1404V |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Original: $254.99
-65%$254.99
$89.25Asus X1404v Intel Core I3 - 12th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | T6N0PX00R84825H |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | X1404V |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | T6N0PX00R84825H |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | X1404V |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |





