Asus Cx105cka Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | CX105CKA |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | T9NXSK00R637388 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Asus Cx105cka Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | CX105CKA |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | T9NXSK00R637388 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | CX105CKA |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | T9NXSK00R637388 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition






