Asus Ux333f Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | UX333F |
| Serial# | K9N0CV08758938D |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $90.00
-65%$90.00
$31.50Asus Ux333f Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | UX333F |
| Serial# | K9N0CV08758938D |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | UX333F |
| Serial# | K9N0CV08758938D |
Condition
Excellent, pre-owned condition






