
Acer A315-58-350l Intel Core I3 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NXAT0AA00A3450112B3400 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Model Number | A315-58-350L |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Acer A315-58-350l Intel Core I3 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NXAT0AA00A3450112B3400 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Model Number | A315-58-350L |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NXAT0AA00A3450112B3400 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Model Number | A315-58-350L |
Condition
Very Good, pre-owned condition










