Acer An515-54 Intel Celeron 8 Gb 16 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ACER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | AN515-54 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | NHQ6UAA00191703DCB3400 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Acer An515-54 Intel Celeron 8 Gb 16 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ACER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | AN515-54 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | NHQ6UAA00191703DCB3400 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ACER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | AN515-54 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | NHQ6UAA00191703DCB3400 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










