Acer Cb315-3h Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Purple Laptop
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NXKV2AA0015090C7CA7600 |
| Color | PURPLE |
| Model Number | CB315-3H |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Acer Cb315-3h Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Purple Laptop
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NXKV2AA0015090C7CA7600 |
| Color | PURPLE |
| Model Number | CB315-3H |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NXKV2AA0015090C7CA7600 |
| Color | PURPLE |
| Model Number | CB315-3H |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










