Acer N15q9 Amd A10 Less Than 1 Less Than 16 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | LESS THAN 1 |
| Model Number | N15Q9 |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | NXGHJAA0026420F0647600 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | AMD A10 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $41.99
-65%$41.99
$14.70Acer N15q9 Amd A10 Less Than 1 Less Than 16 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | LESS THAN 1 |
| Model Number | N15Q9 |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | NXGHJAA0026420F0647600 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | AMD A10 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | LESS THAN 1 |
| Model Number | N15Q9 |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | NXGHJAA0026420F0647600 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | AMD A10 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |










