
Acer N16q2 Intel Core I3 - 8th Generation 6 Gb 128 Gb Black Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N16Q2 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | NXGRYAA001845003647600 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| Charger |
Original: $105.99
-65%$105.99
$37.10Acer N16q2 Intel Core I3 - 8th Generation 6 Gb 128 Gb Black Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N16Q2 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | NXGRYAA001845003647600 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N16Q2 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | NXGRYAA001845003647600 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| Charger |










