🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Acer N17c1 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 1 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | NHQ3YAA0019100152A3400 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ACER |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Charger | Charger |
| Model Number | N17C1 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$50.75
Original: $144.99
-65%Acer N17c1 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 1 Tb Black Laptop—
$144.99
$50.75Acer N17c1 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 1 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | NHQ3YAA0019100152A3400 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ACER |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Charger | Charger |
| Model Number | N17C1 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | NHQ3YAA0019100152A3400 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ACER |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Charger | Charger |
| Model Number | N17C1 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition










