
Acer N19c1 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | N19C1 |
| Charger | Charger |
| Serial# | NXA0TAA005036021463400 |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Acer N19c1 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | N19C1 |
| Charger | Charger |
| Serial# | NXA0TAA005036021463400 |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | N19C1 |
| Charger | Charger |
| Serial# | NXA0TAA005036021463400 |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










