Acer N20c1 Intel Core I5 - 11th Generation - Evo Platform 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation - Evo Platform |
| Serial# | 14713914134 |
| Model Number | N20C1 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Acer N20c1 Intel Core I5 - 11th Generation - Evo Platform 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation - Evo Platform |
| Serial# | 14713914134 |
| Model Number | N20C1 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation - Evo Platform |
| Serial# | 14713914134 |
| Model Number | N20C1 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |










