
Acer N20c5 Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 21608343534 |
| Manufacturer | ACER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | N20C5 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Acer N20c5 Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 21608343534 |
| Manufacturer | ACER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | N20C5 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 21608343534 |
| Manufacturer | ACER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | N20C5 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










