Acer N20cs Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ACER |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | 31904711834 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Model Number | N20CS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Acer N20cs Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ACER |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | 31904711834 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Model Number | N20CS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ACER |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | 31904711834 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Model Number | N20CS |
Condition
Excellent, pre-owned condition










