
Acer N21q9 Intel Celeron 8 Gb 64 Gb Purple Laptop
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | PURPLE |
| Serial# | NXKV2AA0014171AA5B7600 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | N21Q9 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Acer N21q9 Intel Celeron 8 Gb 64 Gb Purple Laptop
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | PURPLE |
| Serial# | NXKV2AA0014171AA5B7600 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | N21Q9 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | PURPLE |
| Serial# | NXKV2AA0014171AA5B7600 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | N21Q9 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










