Acer N23c3 Amd Ryzen 5 Pro 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| Manufacturer | ACER |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | N23C3 |
| Serial# | 54130B6963400 |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
Original: $229.99
-65%$229.99
$80.50Acer N23c3 Amd Ryzen 5 Pro 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| Manufacturer | ACER |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | N23C3 |
| Serial# | 54130B6963400 |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| Manufacturer | ACER |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | N23C3 |
| Serial# | 54130B6963400 |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |










