
Acer Sa241y Amd Ryzen 7 16 Gb 1.5 Tb Black Desktop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1.5 TB |
| Serial# | MMTQMAA0021507ACCC4200 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Model Number | SA241Y |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Acer Sa241y Amd Ryzen 7 16 Gb 1.5 Tb Black Desktop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1.5 TB |
| Serial# | MMTQMAA0021507ACCC4200 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Model Number | SA241Y |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1.5 TB |
| Serial# | MMTQMAA0021507ACCC4200 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Model Number | SA241Y |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |










