Asus 2024-09 Intel Core I9 - 13th Generation 64 Gb 2 Tb Black Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Manufacturer | ASUS |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | 2024-09 |
| Serial# | S9N0LP00M99338G |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $454.99
-65%$454.99
$159.25Asus 2024-09 Intel Core I9 - 13th Generation 64 Gb 2 Tb Black Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Manufacturer | ASUS |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | 2024-09 |
| Serial# | S9N0LP00M99338G |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Manufacturer | ASUS |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | 2024-09 |
| Serial# | S9N0LP00M99338G |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |






