Asus B1402cva Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | B1402CVA |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | A4F75E59-0AF4-4176-A856-C68D927C0045 |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Asus B1402cva Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | B1402CVA |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | A4F75E59-0AF4-4176-A856-C68D927C0045 |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | B1402CVA |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | A4F75E59-0AF4-4176-A856-C68D927C0045 |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition






