Asus Cx1405cka Intel Core 2 Duo 24 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| Serial# | T7NXLP03Y15428A |
| Processor Type | Intel Core 2 Duo |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | CX1405CKA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Asus Cx1405cka Intel Core 2 Duo 24 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| Serial# | T7NXLP03Y15428A |
| Processor Type | Intel Core 2 Duo |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | CX1405CKA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | T7NXLP03Y15428A |
| Processor Type | Intel Core 2 Duo |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | CX1405CKA |
Condition
Very Good, pre-owned condition






