Asus Cx1505cka Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Model Number | CX1505CKA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | T3NXLPO3H107136 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Asus Cx1505cka Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Model Number | CX1505CKA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | T3NXLPO3H107136 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Model Number | CX1505CKA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | T3NXLPO3H107136 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition






