
Asus F510u Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 900 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | J4N0CX07Y432179 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | F510U |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLUE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Asus F510u Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 900 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | J4N0CX07Y432179 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | F510U |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLUE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | J4N0CX07Y432179 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | F510U |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLUE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition






