
Asus F512j Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | M5N0CV03V84718C |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | GRAY |
| Model Number | F512J |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Asus F512j Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | M5N0CV03V84718C |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | GRAY |
| Model Number | F512J |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | M5N0CV03V84718C |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | GRAY |
| Model Number | F512J |
Condition
Excellent, pre-owned condition






