Asus Fa607p Amd Ryzen 9 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ASUS |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | FA607P |
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | S6NRKD00658226C |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Asus Fa607p Amd Ryzen 9 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ASUS |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | FA607P |
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | S6NRKD00658226C |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ASUS |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | FA607P |
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | S6NRKD00658226C |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |






