Asus Fx705d Amd Ryzen 5 8 Gb 750 Gb Black Laptop
| Serial# | 14NRCV03T290187 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | FX705D |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 17 |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
| Webcam |
Asus Fx705d Amd Ryzen 5 8 Gb 750 Gb Black Laptop
| Serial# | 14NRCV03T290187 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | FX705D |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 17 |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 14NRCV03T290187 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | FX705D |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 17 |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
| Webcam |






