Asus Fx706h Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Model Number | FX706H |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | R7NRCX05U375294 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Asus Fx706h Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Model Number | FX706H |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | R7NRCX05U375294 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | FX706H |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | R7NRCX05U375294 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |






