
Asus Fx706h Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5NRCX06444421E |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Model Number | FX706H |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Asus Fx706h Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5NRCX06444421E |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Model Number | FX706H |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5NRCX06444421E |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Model Number | FX706H |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition






