Asus G10dk Amd Ryzen 5 8 Gb 1 Tb Black Desktop
| Manufacturer | ASUS |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | G10DK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 1105087914 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Asus G10dk Amd Ryzen 5 8 Gb 1 Tb Black Desktop
| Manufacturer | ASUS |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | G10DK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 1105087914 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | ASUS |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | G10DK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 1105087914 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |






