
Asus Ga401q Amd Ryzen 9 16 Gb 1 Tb White Laptop
| Model Number | GA401Q |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Serial# | M7NRKD02442228C |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $429.99
-65%$429.99
$150.50Asus Ga401q Amd Ryzen 9 16 Gb 1 Tb White Laptop
| Model Number | GA401Q |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Serial# | M7NRKD02442228C |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | GA401Q |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Serial# | M7NRKD02442228C |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition






