Asus Gu605m Intel Core I9 - 13th Generation 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Model Number | GU605M |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | ASUS |
| Serial# | S2NRCX03P132089 |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Asus Gu605m Intel Core I9 - 13th Generation 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Model Number | GU605M |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | ASUS |
| Serial# | S2NRCX03P132089 |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Model Number | GU605M |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | ASUS |
| Serial# | S2NRCX03P132089 |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |






