Asus L510m Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Serial# | S9N0CX045761373 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | L510M |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $204.99
-65%$204.99
$71.75Asus L510m Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Serial# | S9N0CX045761373 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | L510M |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | S9N0CX045761373 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | L510M |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |






