
Asus L510ma Intel Core I5 - 6th Generation 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLUE |
| Serial# | 15100172C000 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| Model Number | L510MA |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Asus L510ma Intel Core I5 - 6th Generation 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLUE |
| Serial# | 15100172C000 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| Model Number | L510MA |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLUE |
| Serial# | 15100172C000 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| Model Number | L510MA |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition






