Asus M415d Amd Ryzen 3 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | M415D |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | N8N0CV05P280327 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Asus M415d Amd Ryzen 3 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | M415D |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | N8N0CV05P280327 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | M415D |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | N8N0CV05P280327 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |






