Asus S412f Intel Core I3 - 8th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | 12MKAN0CV00U04840F |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | S412F |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Asus S412f Intel Core I3 - 8th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | 12MKAN0CV00U04840F |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | S412F |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | 12MKAN0CV00U04840F |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | S412F |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition






