Asus Tp412fa Intel Core I3 - 8th Generation 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | ASUS |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Serial# | L7N0LP015985299 |
| Model Number | TP412FA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
| Charger |
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Asus Tp412fa Intel Core I3 - 8th Generation 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | ASUS |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Serial# | L7N0LP015985299 |
| Model Number | TP412FA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | ASUS |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Serial# | L7N0LP015985299 |
| Model Number | TP412FA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
| Charger |






