
Asus Vivobook Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Serial# | S1N0CX06D448039 |
| Model Number | VIVOBOOK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $159.00
-65%$159.00
$55.65Asus Vivobook Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Serial# | S1N0CX06D448039 |
| Model Number | VIVOBOOK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Serial# | S1N0CX06D448039 |
| Model Number | VIVOBOOK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition






