Asus Vivobook Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | VIVOBOOK |
| Serial# | S3N0CV109811126 |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Asus Vivobook Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | VIVOBOOK |
| Serial# | S3N0CV109811126 |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | VIVOBOOK |
| Serial# | S3N0CV109811126 |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |






