
Lenovo 15itl5 Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Serial# | PF306QVN |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15ITL5 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Manufacturer | LENOVO |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
Original: $234.99
-65%$234.99
$82.25Lenovo 15itl5 Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Serial# | PF306QVN |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15ITL5 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Manufacturer | LENOVO |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Serial# | PF306QVN |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15ITL5 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Manufacturer | LENOVO |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |









