Lenovo Idea Pad 3 Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Gold Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | IDEA PAD 3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | PF48ZTPF |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GOLD |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| 10 Key |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Lenovo Idea Pad 3 Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Gold Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | IDEA PAD 3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | PF48ZTPF |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GOLD |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| 10 Key |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | IDEA PAD 3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | PF48ZTPF |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GOLD |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| 10 Key |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |










