
Lenovo 81vs Amd A6 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | AMD A6 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Model Number | 81VS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | R90XA95B |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Lenovo 81vs Amd A6 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | AMD A6 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Model Number | 81VS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | R90XA95B |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | AMD A6 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Model Number | 81VS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | R90XA95B |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition









