
Lenovo Idea Pad Slim 3 Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | IDEA PAD SLIM 3 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 913F9BO8 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Lenovo Idea Pad Slim 3 Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | IDEA PAD SLIM 3 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 913F9BO8 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | IDEA PAD SLIM 3 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 913F9BO8 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition









