
Lenovo Ideapad 1i Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | PF5AK6H6 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | IDEAPAD 1I |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Lenovo Ideapad 1i Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | PF5AK6H6 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | IDEAPAD 1I |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | PF5AK6H6 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | IDEAPAD 1I |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |









