
Lenovo Adlx45ncc3a Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| Model Number | ADLX45NCC3A |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | CCAF-16LP2410T3 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $91.99
-65%$91.99
$32.20Lenovo Adlx45ncc3a Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| Model Number | ADLX45NCC3A |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | CCAF-16LP2410T3 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| Model Number | ADLX45NCC3A |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | CCAF-16LP2410T3 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition









