
Lenovo Yxnob5614015 Intel Core Duo 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | YXOFMWNY |
| Model Number | YXNOB5614015 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | Intel Core Duo |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Original: $72.99
-65%$72.99
$25.55Lenovo Yxnob5614015 Intel Core Duo 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | YXOFMWNY |
| Model Number | YXNOB5614015 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | Intel Core Duo |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | YXOFMWNY |
| Model Number | YXNOB5614015 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | Intel Core Duo |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |









